Działalność Strażacka

Na 100-lecie OSP Klikuszowa nowy samochód

Na 100-lecie OSP Klikuszowa nowy samochód

Bogu na chwałę. Ludziom na pożytek!
7 lipca OSP Klikuszowa świętowała 100-lecie powstania jednostki. Radość Strażaków była podwójna z okazji poświęcenia nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego.

WOJEWÓDZKIE OBCHODY KU CZCI ŚW. FLORIANA ZAKOŃCZONE

W dniu 4 Maja 2023 roku w Bazylice Świętego Floriana w Krakowie odbyła się uroczystaMsza Świętą w intencji Wszystkich Małopolskich Strażaków. Została ona poprzedzonazbiórką pododdziałów na Małym rynku w Krakowie. Po złożeniu meldunku uczestnicyuroczystości wyruszyli w...

ODBYŁO SIĘ POSIEDZENIE ZARZĄDU ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO ZOSP RP

W dniu 10 marca 2023 roku w Urzędzie Gminy w Trzcianie, powiat bocheński odbyło siępierwsze w tym roku Posiedzenie Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RPWojewództwa Małopolskiego. Posiedzeniu przewodniczył Dh Edward Siarka, Prezes Zarządu Oddziału...

SILNA POLSKA W UE

NIE DLA EURO

SZACUNEK DLA TRADYCJI

NIE DLA LEWICOWYCH IDEOLOGII

SILNA POZYCJA W NATO

Leśnictwo
i Łowiectwo

W polskich rękach

Blisko ludzi

W 1988 ukończył studia na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a w 2004 studia podyplomowe z zakresu doradztwa europejskiego w Wyższej Szkole Filozoficzno-Pedagogicznej „Ignatianum” w Krakowie.
W latach 1989–1997 pracował jako nauczyciel historii i dyrektor szkoły podstawowej w rodzinnej miejscowości – w Podsarniu.

Od 1990 roku jest związany z działalnością samorządową. W 1998 objął funkcję wójta gminy Raba Wyżna, którą pełnił do 2005 roku.

W wyborach parlamentarnych w 2005 z listy Prawa i Sprawiedliwości został wybrany na posła z okręgu nowosądeckiego. Funkcję poselską pełni do dziś. W ostatnich wyborach uzyskał 21 561 głosów.

W 2020 roku Prezes Rady Ministrów, Mateusz Morawiecki powołał go na Sekretarza Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska oraz Pełnomocnika Rządu ds. Leśnictwa i Łowiectwa.
Od 2010 roku jest członkiem Suwerennej Polskiej.

SILNA POLSKA W UE

NIE DLA EURO

SZACUNEK DLA TRADYCJI

NIE DLA LEWICOWYCH IDEOLOGII

SILNA POZYCJA W NATO

Kontakt

Napisz do mnie

Zgoda

8 + 15 =

Dołącz do mnie

Kontakt do Ministra Edwarda Siarki

Tel. 512 291 259; 18 266 42 02

Edward.siarka@sejm.pl